De Beker

 

 

 

 

 

 

 

Voor de winnaar is een wisselbeker beschikbaar.
De winnaar is verplicht de wisselbeker op zijn kosten te laten graveren met zijn naam, het jaartal waarin de beker door hem werd gewonnen alsmede de tak van sport die leidde tot het winnen van die beker. Hij draagt zorg voor de (goede) instandhouding van de beker gedurende het tijdvak (~ 1 jaar) waarin de wisselbeker aan hem is toevertrouwd. Tevens verplicht hij zich tot het tijdig beschikbaar stellen van de beker aan de organisatoren van de Voyage tijdens het eerstvolgende jaar na verwerving van de beker.

De bekerwinnaars “VOYAGE SURPRISE”

  • 1961: Mathieu Van Grinsven (1ste bekerwinnaar) - Koningsvogelschieten
  • 1962: Jan Maessen - Beugelen
  • 1963: Nico Daenen - Roeien
  • 1964: Nico Daenen - Schijfschieten
  • 1965: René Schoonbrood - Bowling
  • 1966: Wim Reuwer - Sterrit
  • 1967: Harry Vorstenbos - Midget-golf
  • 1968: Lou Vincken - Go-carting
  • 1969: Frank van Wijk - Paardrijden
  • 1970: Eugéne Schoonbrood (10de bekerwinnaar) - Voetballen
  • 1971: Bob Kennedy - Zwemmen
  • 1972: Ton Sandfort - Veilig verkeer
  • 1973: Bob Kennedy - Flobert schieten
  • 1974: Cor van der Grient - Kwakkert rennen       
  • 1975: Hub Mulder - Zwemmen/duiken     
  • 1976: Guill Cobben  - Atletiek
  • 1977: Guill van Lijf - Sleeën
  • 1978: Jo Voncken  - Biljarten
  • 1979: geen voyage (nationaal congres)  -
  • 1980: Jan Raadsheer - Zwemmen
  • 1981: Benoit Wesly (20ste bekerwinnaar) - Squash
  • 1982: Guill van Lijf - Boogschieten
  • 1983: Piet Bessems - Kegelen
  • 1984: Paul Scheltus - De Vogel Af
  • 1985: Cees van Stiphout - Kienen
  • 1986: Wim Jense - Golfen
  • 1987: Pieter Smits - Beugelen
  • 1988: Guill Cobben - Eénpersoonsbosleeën
  • 1989: Rob van Wijck - Vlaamse Volksspelen
  • 1990: Guill van Lijf - Geweerschieten
  • 1991: Ton Beyersbergen (30ste bekerwinnaar) - Golfen
  • 1992: Hennie Femer - Vissen/ Blikwerpen
  • 1993: Peter Helleman - Moppentappen
  • 1994: Gerard van der Heyden - Laser-shooting
  • 1995: Nerus Klop - Ganzenborden
  • 1996: Jean Janssen - Voitures Téléguidees
  • 1997: Rob van Wijk - Survival
  • 1998: Jacques Collen - Kruiden proeven
  • 1999: Guill van Lijf - Oude Vlaamse Volkspelen
  • 2000: Jean Janssen - Kleiduifschieten
  • 2001: Hans Pauw (40ste bekerwinnaar) - Drielandensport(paard-hand-en kruisboog)
  • 2002: Peter Werres - Glijbaan Kermis Luik
  • 2003: Hans Pauw - Ballen schieten
  • 2004: Peter Werres - Sportiviteit
  • 2005: Jan Janvier - Glasblazen
  • 2006: Fritz van Hattem - Snowboard glijden
  • 2007: Michel Dessart - Voetbal goalschieten St.-Truiden
  • 2008: Raf Sluismans - Treintjes klimmen As
  • 2009: Bart Bos - Boerengolf
  • 2010: Vivianne Swennen - Reuzen Jenga
  • 2011: Luc Smeets (50ste bekerwinnaar) - Prehistorisch speerwerpen
  • 2012: Cees van Stiphout - Stampersgat spel
  • 2013: Marcello Pauw - Borden werpen
  • 2014: Eric Leën - Johnny Hoes - zingen
  • 2015: Fritz van Hattem - Traplopen Slavante
  • 2016: Remco Prevoo - Op zoek naar Baron Frits van Kessel
  • 2017: Hans Pauw - Escape room game
  • 2018: Jacques Colen - Kiezeltjes zoeken